Zabiegi karboksyterapii na skórę w okolicach oczu

Skóra pod oczami jest dla wielu z nas tematem bardzo drażliwym. Często zdarza się, że mają z nią problemy zarówno osoby starsze, jak i osoby młode. Okolice te najwcześniej zdradzają upływ czasu, Skóra pod oczami jest bardzo cienka, do tego u wielu osób jest szczególnie wrażliwa. Jako, że na zabiegi na okolicę oczu jest bardzo duże zapotrzebowanie, niejeden salon kosmetyczny (Warszawa – Świat Urody) ma w swoim repertuarze wiele zabiegów tego typu. Warto zwrócić szczególną uwagę na zabiegi karboksyterapii, czyli terapii dwutlenkiem węgla.

Zabiegi karboksyterapii na skórę w okolicach oczu

Jeżeli szukamy zabiegów karboksyterapii w Warszawie, jesteśmy w uprzywilejowanej pozycji. W dużych miastach możemy zazwyczaj znaleźć wiele placówek, które oferują tego typu usługi. Dostępne oferty możemy sprawdzić wpisując w wyszukiwarce internetowej hasło: kosmetyczka Warszawa. Zabiegi dwutlenkiem węgla na okolice oczu można stosować w różnych sytuacjach. Pomagają one w walce z tak zwanymi workami pod oczami, są skuteczne w przypadku zwiotczałej skóry i zmarszczek w tych okolicach. Są one dobrą alternatywą dla bardziej inwazyjnych zabiegów, typu wstrzykiwanie botoksu, czy kwasu hialuronowego.

Skuteczność karboksyterapii polega na poprawieniu krążenia krwi, zabieg ten przyczynia się do szybszej syntezy kolagenu i elastyny, czego efektem jest bardziej jędrna i grubsza skóra. Co ważne tego typu zabiegi nie powodują skutków ubocznych, które często wiążą się ze stosowaniem różnego rodzaju wypełniaczy. Istnieje jednak kilka przeciwwskazań do stosowania karboksyterapii. Bezwzględny zakaz obejmuje kobiety w ciąży, uważać powinny osoby posiadające wyjątkowo wrażliwą skórę. Przeciwwskazaniem są też choroby serca i niewydolność płuc.

2 thoughts on “Zabiegi karboksyterapii na skórę w okolicach oczu

  1. Też by mi się przydał taki zabieg, ale boję się, że jest bardzo drogi. Ktoś się orientuje jak to wygląda?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>