Relaksujący masaż czekoladą

Obecnie coraz więcej osób uskarża się na stres. Zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym musimy niejednokrotnie zmierzyć się z różnymi mocno stresującymi sytuacjami. I tym przypadku pomocny może okazać się dobry salon kosmetyczny. Jak to możliwe? Najczęściej takie salony mają w swojej ofercie także różnego rodzaju masaże. W większych miastach można liczyć na bardzo urozmaiconą ofertę.

Przykładowo niejedna dobra kosmetyczka z Wrocławia {-> https://swiaturody.com/wroclaw,kosmetyczka,9.html} może zaoferować swoim klientkom także bardzo relaksujący masaż czekoladą. Czekolada to smakołyk, który lubi chyba każdy z nas. Dobrej jakości czekolada poprawa nastrój, dostarcza antyoksydantów i magnezu. Jedyny jej minus to wysoka kaloryczność. Nie jest to smakołyk, na który można sobie pozwolić codziennie. Tymczasem okazuje się, że można skorzystać z dobroczynnego działania czekolady także w inny sposób, niż tylko ją jedząc. Rozwiązaniem jest masaż czekoladowy o działaniu odchudzająco-relaksującym. Od razu warto zaznaczyć, że masaż czekoladą to niezwykłe doznanie. Przede wszystkim jest to znakomity sposób na skorzystanie ze wszystkich zalet tego produktu i jednocześnie ominięcie jego wad. Podczas masażu klientka salonu jest otoczona zewsząd zapachem czekolady. Takie intensywne doznania zapachowe zazwyczaj w pełni zastępują doznania smakowe. Bezpośrednio przed zabiegiem wykonywany jest dokładny peeling całego ciała. To konieczne, jeśli chcemy mieć pewność, że nasza skóra przyswoi możliwie jak najwięcej cennych składników czekolady. Doświadczona kosmetyczka na pewno dobierze delikatny preparat peelingujący, a jednocześnie jak najbardziej skuteczny. Po peelingu można przejść do masażu ciała. Oczywiście wykorzystuje się w tym celu specjalnie przygotowaną czekoladę do masażu, która swoją konsystencją przypomina roztopioną czekoladę spożywczą. Krem czekoladowy, używany podczas zabiegu, jest bogaty w teobrominę oraz caobrominę (dokładnie tak samo, jak zwykła czekolada), zatem skutecznie poprawia krążenie. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich osób dbających o linię, ponieważ regularnie stosowany masaż czekoladowy przyczynia się do szybszego spalania tkanki tłuszczowej. Po masażu stosuje się zazwyczaj specjalistyczne maski czekoladowe, które są wyjątkowo bogate w takie pierwiastki jak magnez, fosfor, żelazo, zawierają też cenne dla naszej skóry witaminy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>